İzmir Lojistik Terminali

İZMİR ANTREPO

Ceynak Lojistik, Ege Bölgesi’ndeki lojistik taleplerin artışı ve bölgedeki hareketliliği doğru tespit ederek 2009 yılında İzmir / Aliağa’da lojistik merkezini kurmuştur. Türkiye’nin en modern tesislerinden biri olan Aliağa Lojistik Merkezi’nde   çeşitli ebatlarda toplam 21.000 m2  A Tipi Gümrüklü Antrepo  bulunmaktadır. Tesisimizde gümrük mevzuatına uygun yangın alarm ve kamera güvenlik sistemi bulunmaktadır. Ayrıca 2 adet 60 tonluk kantar mevcut olup yükleme boşaltma hizmeti için forklift ve loader gibi ekipmanlar mevcuttur.

İZMİR TAHIL SİLOLARI

Ceynak tahıl siloları, tır ve kamyon kaldırma lifti, silolar arası transfer, her siloda ısı ölçüm ve havalandırma fanları, dip sıyırıcı ve fumigasyon olanakları ile ürün kalite ve vasfını koruyarak uzun süre depolama kolaylığı sunmaktadır. Ayrıca, aynı anda 2 farklı ürünün alımına uygun manipulasyon özelliği olan tahıl siloları, 15.000 ton/gün yükleme boşaltma kapasitesi ile gemi yükleme ve boşaltmalarında önemli avantajlar sağlamaktadır.

Ceynak Lojistik, kombine taşımacılık modeline uygun olarak İzmir'de deniz ve karayolu bağlantılı toplam 9 adet silo ile 45.000 m/ton tahıl depolama kapasitesine sahiptir.